Nasza wiedza i doświadczenie
w służbie Twoich plantacji

Zespół Hemperativa od lat zajmuje się uprawą, przetwórstwem i sprzedażą konopi siewnych w Polsce, a także doradztwem w tym zakresie. Ponadto, Hemperativa kontraktuje rolników, pomaga w znalezieniu i doborze maszyn do koszenia, skupuje plony i pośredniczy w zakupie certyfikowanych ziaren na wysiew. 

Sposobów na wejście w ten biznes jest wiele. Hemperativa może pomóc Ci na każdym etapie Twojej działalności: od złożenia odpowiednich dokumentów we właściwych urzędach, przez sianie i pielęgnowanie upraw, aż po zbiory i przetwórstwo. 

Skontaktuj się z nami, by umówić się na indywidualne spotkanie, podczas którego porozmawiamy o Twojej wizji i potrzebach i ustalimy, jak możemy Ci pomóc.

(koszt: 1500 zł)

Kwestie prawne

Wesprzemy Twoje przedsiębiorstwo w przygotowaniu właściwych dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia własnej plantacji konopi siewnych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia prawników, polecimy Ci osoby pracujące z nami i znające dogłębnie prawne zagadnienia dotyczące plantacji konopi siewnych.

 

cbd działanie
Co to jest CBG?

Krok po kroku od doboru ziarna do żniw.

Pomagamy w sprawach formalnych i praktycznych całego procesu: doradzimy, kiedy i jak siać, dopilnujemy terminów składania dokumentów, wesprzemy Cię w kontroli Twoich upraw i zalecimy odpowiednie rozwiązania technologiczne na czas żniw oraz obróbki plonów.

Pamiętaj: jesteśmy tu dla Ciebie.

Plantacja w warunkach indoor

Chcesz hodować konopie w warunkach szklarniowych? Mamy takie doświadczenie i możemy doradzić Ci na każdym etapie tego procesu.